Willa Wojcias

Opinie


Autor / data: Magdalena | 2016-08-26
Treść komentarza:Witam, szczerze polecam jeździmy od lat w to samo miejsce i z biegiem czasu właściciele co raz to inwestują w posiadłość w dodatku są bardzo mili i przyjaźnie nastawieni do gości :) POLECAM!!!

Autor / data: Patryk Krakowiak | 2016-08-28
Treść komentarza:Witam, bardzo gorąco polecam to miejsce. Byliśmy tam dopiero dwa razy, a wiem, że będziemy tam jeździć już zawsze kiedy zawitamy w Tatrach i Zakopanem. Bardzo dobre warunki i wystrój. Jedzonko jest wyśmienite. Właściciele nad wyraz uprzejmi, mili, ciepli, rozmowni i tak można bez końca :) Po prostu idealne miejsce ! POLECAM !!!

Autor / data: Małgorzata Beda | 2017-01-30
Treść komentarza:Piękne, urokliwe miejsce, mili i uprzejmi właściciele stwarzający ciepłą atmosferę jedzenie wyśmienite. Polecam.

Autor / data: Niezadowolony klient | 2019-01-31
Treść komentarza:Jeśli wybiera ktoś się w ferie zimowe spytajcie najpierw czy nie ma chołoty z Ostródy z księżmi jeśli jest to musicie się nastawić na to że nie pospicie i nie odpoczniecie wieczorami. Niby od 22 jest cisza nocna ale właściciele nie reagują wogóle nawet jak są małe dzieci, opiekunowie tym bardziej. Wyjechaliśmy wcześniej i nie wiem czy inni też nie wyjechali z tego powodu. Ogólnie gdyby nie to to fajna miejscówka i mogło być przyjemnie.

Autor / data: Ela | 2019-05-05
Treść komentarza:Wspaniałe miejsce, ładne pokoje, bardzo smaczne posiłki. Pani Stasia wspaniała i sympatyczna kobieta. Jak chcesz spędzić czas w miłej atmosferze to tylko w Willi Wojcias!

Autor / data: Greg Zboinski | 2019-08-21
Treść komentarza:BYLISMY TAM ROK TEMU LATEM 2018 SUPER 5 ✴✴✴✴✴ I TERAZ JEDZIEMY ZIMA NA SYLWESTRA 2019/2020 NIEMOZEMY SIE DOCZEKAC SUPER GOSPODYNI !!!!!

Autor / data: mieczyslaw koza | 2019-09-02
Treść komentarza:wspaniali gospodarze wysmienite domowe jedzenie spokoj i cisza czyste i zadbane pokoje tak jak cala willa Wojcjas dlatego odwiedzamy to miejsce od kilku lat nastepny urlop dopiero w sierpniu ale czas szybko leci

Autor / data: Milena Adamska | 2020-01-04
Treść komentarza:To nasz drugi raz i na pewno nie ostatni. Miejsce godne polecenia. Jedzenie bardzo dobre, Pani Stasia bardzo miła, ze wszystkim można się dogadać. Szczerze polecam !!!

Autor / data: Irena Szulecka | 2020-07-30
Treść komentarza:Obiekt wspaniały. Miła atmosfera. Gospodarze bardzo sympatyczni, w każdej chwili gotowi do udzielenia informacji lub pomocy. Jedzenie domowe, godziny posiłków elastyczne. Miejsce na grilla cudowne. Mamy nadzieję że to nie nasz ostatni wyjazd do Willi Wojcias. Dziękujemy i pozdrawiamy Irena z Rodziną


  Dodaj swój komentarz

Kod:

09d77

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: